Засідання кафедри 02.12.2019

Порядок денний засідання кафедри 02.12.2019 р.

протокол №5.

1. Про завершення 1 семестру навчального року та готовність кафедри до екзаменаційнї сесії.  Мілованов В.І., Ярошенко В.М.
  2. Затвердження екзаменаційних білетів по дисциплінам, які викладаються на кафедрі. Мілованов В.І., викладачі.
  3. Затвердження плану роботи викладачів на січень, лютий 2020 р. Мілованов. В.І., Москвіна О.М.
  4. Про організацію ремонту в лабораторії 018 та підготовку необхідних матеріалів. Цепінь А.М., Балашов Д.О.
  5. Затвердження протоколів проведення відкритих лекцій викладачів кафедри Москвіна О.М.
  6. Про проведення обліку матеріальних цінностей на кафедрі. Цепінь А.М., Балашов Д.О.
  7. Про підготовку до дистанційного модуля в січні, лютому 2020 р. і порядок його проведення. Мілованов В.І., Подмазко І.О.
  8. Різне.