Склад кафедри

ЗАВІДУЮЧИЙ КАФЕДРОЮ

Мілованов Валерій Іванович, д.т. н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України

Милованов Валерий Иванович

В 1963 році закінчив Одеський технологічний інститут харчової і холодильної промисловості (ОТІХХП).

З серпня 1963 року по вересень 1966 року працював інженером, а потім начальником бюро організація п/c 99, (Миколаїв). З вересня 1966 по грудень 1967 року — керівник групи СПКНБ Мінтракторсільгоспмашу СРСР, Одеса. З січня 1968 по жовтень 1970 року — аспірант МВТВ ім. Баумана (Москва), де успішно захистив кандидатську дисертацію. Після трьохмісячної роботи на посаді мнс МВТВ ім.Баумана в лютому 1971 року пройшов по конкурсу на посаду зав. відділом холодильного обладнання ВНДІторгмашу Мінлегхарчобудування СРСР (Москва), де і працював до жовтня 1974 року.

З жовтня 1974 року працює в ОТІХП — ст. викладачем, доцентом, зам. декана, деканом факультету, доцентом кафедри кріогенних машин, а після захисту докторської дисертації в 1986 році обирається завідувачем кафедри компресорних та розширювальних машин. На цій посаді завідувача кафедри, нині — компресорів та пневмоагрегатів, Одеської державної академії холоду, а з 01.09.2012 року — Одеської національної академії харчових технологій, працює по теперішній час.

Основним напрямом наукової діяльності Мілованова В.І. є розробка основних принципів сучасного вдосконалення і модернізації холодильних компресорів різних типорозмірів, призначених для роботи на альтернативних екологічно безпечних холодоагентах.

За результатами своєї роботи Мілованов В.І. одержав почесне звання Заслуженого діяча науки і техніки України, відзначався Почесними грамотами Одеської обласної адміністрації і Кабінету Міністрів України.

На кафедрі компресорів та пневмоагрегатів професор Мілованов В.І. викладає цілий рад дисциплін, керує виробничою практикою студентів, їх дипломним проектуванням, а також науковою роботою аспірантів з написання дисертаційних робіт.

 

 

Викладачі кафедри:

Буданов Василий Алексеевич

Буданов В.О. к.т.н., доцент

 

Федоров Александр Григориевич
Федоров О.Г. к.т.н., доцент

 

Ярошенко Валерий Михайлович
Ярошенко В.М. к.т.н., доцент

Яковлев Юрий Александрович
Яковлев Ю.О. к.т.н., доцент

 

Подмазко Игорь Александрович
Подмазко І.О. к.т.н., доцент